Poniżej prezentujemy ciekawe materiały, oraz cykl porad, odpowiedzi na pytania, które najczęściej zadawane są przez Klientów przychodni weterynaryjnej "Na Stokach". W menu po lewej stronie znajdą również Państwo informacje dotyczące szczepień i badań.

 

Co robić, gdy nasz pies zachoruje?

Co robić, gdy nasz pies choruje

Kiedy nasze ukochane zwierzęta chorują lub zdarza im się wypadek, czujemy się bezradni, ponieważ nie tylko martwimy się o nie, lecz także nie możemy zapytać, co im dolega i jak się czują.

Więcej…

Zdrowie Twojego psa

Po urodzeniu szczeniak wraz z mlekiem matki otrzymuje pewną dawkę przeciwciał, które wstępnie go chronią przed chorobami zakaźnymi. Po odstawieniu od matki jeszcze u hodowcy pies powinien być dwukrotnie odrobaczony / 2-3 tydz.- pasta DRONTAL PLUS JUNIOR lub VETMINTH-Virbac, 5-6 tydz.- jak pierwsze lub tabletki DRONTAL PLUS JUNIOR/ a dopiero po odrobaczeniu zaszczepiony w 6-7 tygodniu na nosówkę, parwowirozę i infekcyjne zapalenie wątroby.

Więcej…

Przygotowanie pacjenta do zabiegu

Każdy zabieg chirurgiczny związany jest ze stresem i bólem odczuwanym przez naszego pupila. Dysponujemy licznymi środkami pozwalającymi zmniejszyć ryzyko operacji. Państwo również możecie pomóc swojemu zwierzakowi pamiętając o:

Więcej…

RTG jj4 tn_12 Pacjenci DSCN1900 W chorobie zgodnie razem Nietypowy pacjent na badaniu rtg DSC02083 Monika Hrynaszkiewicz - Sieradzka Nina Mentlak - Tomczyk
Odsłon : 303598
Odwiedza nas teraz 17 gości