Personel

Państwa pupil jest naszym priorytetem. Zawsze służymy miłą i fachową obsługą oraz poradą w każdej sytuacji. Zajmujemy się większością gatunków zwierząt domowych: psami, kotami, gryzoniami, zwierzętami dzikimi itp.

Ekipa

Paweł Sieradzki

Paweł Sieradzki

Paweł Sieradzki - własciciel lecznicy. Absolwent Wydziału Weterynaryjnego AR Wrocław w 1983 roku. W roku 2001 specjalizacja z zakresu chorób psów i kotów.

Więcej…

Monika Hrynaszkiewicz - Sieradzka

Monika Hrynaszkiewicz - Sieradzka

Monika Hrynaszkiewicz - Sieradzka, mgr biologii, oraz współwłascicielka lecznicy, prowadzi badania laboratoryjne. Nieustannie dba aby w lecznicy nie zapanował chaos.

Więcej…

Kamila Idzikowska

Kamila Idzikowska

Kamila Idzikowska - absolwentka Wydziału Weterynaryjnego SGGW w Warszawie - 2005r. W lecznicy zatrudniona od roku 2006.

Więcej…

Patrycja Dąbrowska

Patrycja Dąbrowska

Lek. wet. Patrycja Dąbrowska - W 2004 roku ukończyła wydział Medycyny Weterynaryjnej w Lublinie; w latach 2004 – 2014 pracowała w całodobowej lecznicy w Łodzi. W kwietniu 2013 roku uzyskała tytuł specjalisty z zakresu Radiologii Weterynaryjnej.

Więcej…

Łukasz Głogosz

Łukasz Głogosz

Lek. wet. Łukasz Głogosz - Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu (2014), od kwietnia 2014 roku odbywa staż absolwencki w naszej przychodni. W trakcie studiów odbył praktyki w przychodni okulistycznej w Krakowie oraz w Katedrze Chirurgii Wydziału Med. Wet. Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

Więcej…

Aleksandra Wasiak

Aleksandra Wasiak

Lek.wet. Aleksandra Wasiak - Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu.

Więcej…

Paulina Kielan

Paulina Kielan

Tech. wet. Paulina Kielan - Absolwentka policealnej szkoły zawodowej nr I w Łodzi w kierunku technik weterynarii. W lecznicy zatrudniona od kwietnia 2016 roku

Więcej…

Doktor Pączek

Doktor Pączek

Doktor Pączek - rezydent naszej Przychodni, pełni dyżur 24h/dobę. Wielki pasjonat diagnostyki obrazowej - nie opuści żadnego badania USG, robi regularne "porządki" w sterowni RTG.

Więcej…

Nasze gabinety 100_1212 Pawel Sieradzki Pacjenci Zdjęcie0415 DSC02082 DSC02084 DSCN1900 Nasza ekipa tn_10
Odsłon : 283140
Odwiedza nas teraz 20 gości